НОВИНИ ТА ПОДІЇ

IllustrationIllustrationIllustrationIllustration

Всесвітній день вишиванки

Illustration

16 травня за ініціативи Студентського парламенту університету та за підтримки Центру гуманітарної та молодіжної політики, відбувся флешмоб "Тризуб – вишитий код нації", приурочений Всесвітньому дню вишиванки.Біля Центрального корпусу драгоманівці у вишиванках відтворили живий-тризуб.
Із вітальними словами до присутніх звернулись ректор університету, академік Віктор Андрущенко та голова Студентського парламенту Дар'я Жукова.
У ході заходу були оголошені та нагороджені переможці конкурсу "💢 Вишиванка – моя історія вторнаменті💢". Серед яких:
🥉3 місце – Єрмакова Валерія, Гончарова Олеся, студентки педагогічного факультету.🥈2 місце – Косенко Яна, факультет соціології та соціальної політики.🥇1 місце -  Бурлін Богдана, факультет соціології та соціальної політики.
Висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до заходу.
Українське - це сучасно, традиції важливі!

Всесвітній день вишиванки

Illustration

Висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до заходу.
Українське - це сучасно, традиції важливі!

Вистава “Ми, Європа, бенкет народів”

Illustration

Вистава “Ми, Європа, бенкет народів”

Illustration

Вистава "Сім дочок Саватія Гуски"

Illustration

Вистава "Сім дочок Саватія Гуски"

Зустріч з Іваном Маруничем

07 травня 2024 року відбулась культурологічна зустріч з Іваном Маруничем, лідером гурту KARTA SVITU, ініційована Інститутом філософії та освітньої політики та за підтримки Студентського парламенту університету і Центру гуманітарної та молодіжної політики. Студенти мали змогу не лише послухати пісні виконавця та разом виконати такі хіти, як: "Пес Патрон", "Крила" тощо, а й задати питання солісту та виграти білети на концерт гурту.
Щиро дякуємо Івану Маруничу за приділений час та круті емоції!
Фотозвіт заходу: https://drive.google.com/drive/folders/1SDCwlLuUmquXf4AocaDL1hq5D1ETWc8L?usp=sharing

Made with