Відділ молоді, спорту та національно-патріотичного виховання

Illustration

Бульчик Катерина Олексіївна

завідувач відділу молоді, спорту та національно-патріотичного виховання,магістр спеціальності "Соціальна робота"
Україна, 01601, м. Київ,вул. Пирогова, 9, каб. 1-9
телефон: +380-50-668-11-87e-mail: moc.liamg%40102lubahsutak

ПРО ВІДДІЛ

Мета: формування у студентської молоді національної ідентичності, оборонної свідомості, громадянської стійкості на основі суспільно-державних цінностей України, забезпечення соціального та правового захисту молоді, підвищення ролі фізичної культури та спорту у розвитку особистості, сприяння соціальному становленню та розвитку молоді.

Основними завданнями відділу є:◾️утвердження української національної та громадянської ідентичності, духовності, моральності та формування у студентської молоді сімейних, національних і загальнолюдських цінностей;◾️створення умов для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення та лідерських якостей у студентської молоді;◾️популяризація здорового способу життя студентської молоді;◾️сприяння волонтерській діяльності та мобільності студентської молоді;◾️залучення громадських установ і організацій до виконання соціальних програм і здійснення відповідних заходів, що стосуються студентської молоді, фізичної культури та спорту, а також сприяння національно - патріотичному вихованню молоді.

Illustration
Made with